Благодійний обід для потребуючих дітей у ресторані «Дніпро»

Тра 03 2012 Опубліковано під Без рубрики

21 квітня 2012 року у центральному ресторані готелю «Дніпро» відбувся благодійний обід для дітей з кількох дитячих будинків сімейного типу,-повідомляє о. Роман Сиротич, директор БФ “Карітас Київ”. До заходу цьогоріч долучився також і Благодійний Фонд “Карітас Київ”.

“Період Великодніх свят  – це чудова нагода для добрих справ, і завжди велика приємність зустрічати таких щирих і безпосередніх гостей, як діти, тому не дивно, що атмосфера свята була наповнена радістю, дитячим сміхом та хорошим святковим настроєм”, – говорить представник організатора Холодницька Аня.

Такий благодійний захід в перший тиждень Великодня став доброю традицією у готелі на маленьких гостей чекала розважальна програма, смачний частунок від майстерних кухарів ресторану «Дніпро» та подарунки від готелю спільно з Благодійним фондом «Карітас-Київ».

“Думаю, що такі ініціативи є дуже важливими та потрібними у сьогоднішньому суспільстві, оскільки є прикладом соціальної відповідальності та заохоти та подібних добрих справ”, – підсумовує о. Роман Сиротич, директор БФ “Карітас Київ”.

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.