Бути добрим як Миколай

Гру 21 2021 Опубліковано під новини

Доброта – це те, що може почути глухий і побачити сліпий. До слів американського письменника Марка Твена, без вагань, можемо додати: доброта – це те, що може зігріти найхолодніше серце,  те, що пам’ятається дуже довго. «Скільки любові могла мати одна людина, скільки добрих вчинків мав зробити святий Миколай, щоби пам’ять про нього тривала впродовж більш як півтора тисячоліття?» – зауважив о. Роман Сиротич на Великій Вечірній з Литією напередодні храмового свята у храмі Миколи Доброго. «І не тільки пам’ять про нього триває так довго! Його приклад заохочує нас до сьогодні, і то доволі потужно, до наслідування! Навіть невіруючі люди люблять, поважають святого Чудотворця і радо приймають від нього гостинці».

Парафіяни церкви Миколи Доброго намагаються усюди наслідувати свого Покровителя в любові і доброті до ближніх. А на саме свято не просто очікують святого Миколая з мішком випроханих подарунків, але старанно готуються до зустрічі з ним.

Цього року діти та молодь порадували святого гостя прекрасним концертом. Веселі вірші свідчили про їхню любов до святого. Дві невеличкі сценки нагадали про те, як святий Миколай став єпископом, а також про те, як він отримав від Бога ласку раз у році сходити на землю до дітей та всіх, хто потребує його  допомоги. Талановиті музичні виступи на флейтах, скрипках та гітарі захопили усіх присутніх.

Святий Миколай уважно слухав та радів кожному, а наприкінці щедро обдарував усіх дітей солодкими подарунками.

Щира подяка пану Володимиру Глинчаку за втілення святого Миколая серед нас не тільки в особі святого, а й в його щедрості.

(С. Василія Гальцова, ЧСВВ)

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.