День батька – свято всієї родини

Вер 15 2019 Опубліковано під Без рубрики, новини

Сьогодні, в третю неділю вересня, Церква закликає нас із вдячністю згадати наших рідних батьків, дідусів, хресних батьків. День батька також є святковим днем наших духовних отців, а передусім Небесного Отця! Учні катехитичної школи Церкви Миколи Доброго з нагоди Дня батька підготували невеличке вітання своїм батькам, дідусям, нашому отцю-пароху та Небесному Отцю.
Дорогий наш, отче Валерію!
За те, що сієте Ви у серцях наших добро,
Ми Вам щиро хочем побажати,
Щоб зерно це щедро проросло.
Хай Господь здоров’я посилає,
Радості і щастя додає.
Дух Святий над Вами хай витає,
Бо Ви добрим пастирем в нас є.
Хай додасть наснаги Вам і сили,
В душі нехай панує спокій, мир, добро,
Щоб Ви довго Господу служили
І в житті щоб горя не було!

Батьки дуже люблять своїх дітей, та як би того не хотіли, вони не можуть контролювати абсолютно все життя своїх дітей. Їхнім завданням є виховувати, виправляти і допомагати своїм дітям. Та найважливіше, що мають зробити, — це молитися про мудрість для своїх дітей та дозволити Богові бути для них Батьком. Молитва батька за свою родину має неймовірну силу! Знаємо, що батько в сім’ї виконує роль священика. Через батька Бог проявляє свою батьківську любов. І коли батько молиться навіть за одного члена сім’ї, Бог благословляє і освячує всю сім’ю. Звичайно ж це відбувається в тісному партнерстві з мамою, завдяки її молитві Бог зсилає благословення на кожного окремо.

Дорогі батьки! Всюди, в кожний час
Бог-Отець ласкаво дивиться на нас.
А ми молимось Йому щоднини:
Боже, благослови наші родини!

В цей Всенародний День Батька в Україні нехай це вітання з уст вдячних дітей лунає всім українським батькам, бажаємо їм Божих благословінь в усьому! Зі святом Вас! Батьки!
Многая і благая літа!

Марія Лозова

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.