Християнська інтелектуальна гра «Брейн-ринг» 2012 р.Б.

Лис 03 2012 Опубліковано під новини

В суботу, 3-го листопада в Києві у приміщеннях храму св. Василія Великого, що на Львівській площі, пройшла християнська інтелектуальна гра «Брейн ринг» на єпархіальному рівні. Основною темою для гри-змагання стала «Святі таїнства у житті Церкви». Участь приймали діти двох категорій (молодші – 10-13 років та старші – 14-18 років) із різних парафій міста Києва та інших міст Київської Архиєпархії УГКЦ. Кожна команда мала по шість учасників, маючи власну назву, гасло та капітана. Це були учні парафіяльних катехитичних шкіл Києва (церква Миколи Доброго, що на Подолі, церква Миколи Чудотворця на Аскольдовій Могилі, церква св. Василія Вел.), Вінниці і Вишгорода, яких на протязі певного часу до гри готували сестри-монахині і катехити.

За проведенням гри протягом всього часу слідкувало компетентне журі, яке складалося із трьох членів: о. Петро Жук, голова катехитичної комісії Київської Архиєпархії (голова журі), о. Василь Тучапець ЧСВВ, настоятель храму та монастиря св. Василія Великого та пані Наталія Новосад. Також у допомозі у підготовці та проведенні гри посприяли брати-семінаристи КТДС.

Під час змагань  молодша група «Апостоли» з церкви Миколи Доброго показала гарні знання і перемогла в першому раунді. За остаточними результатами змагань перемогу у молодшій категорії дітей отримали учні катехитичної школи із міста Вінниця, а у старшій категорії перемогу отримали юнаки та дівчати із парафії Собору Пресвятої Богородиці міста Вишгород. Саме ці дві команди будуть представляти нашу Архиєпархію у змаганнях на всеукраїнському рівні, які відбудуться у Львові 10-го листопада. Всі учасники отримали подарунки, а переможці отримали також і грамоти на згадку про змагання.

Катехитична Комісія Київської Архиєпархія УГКЦ висловлює вдячність усім дітям, які взяли участь у змаганнях, священикам, сестрам-монахиням та катехитам, які навчали дітей та готували їх до цих змагань.

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.