«Ісус стукає до твого серця»

Кві 05 2012 Опубліковано під документи

Нарешті прийшла весна! Скинувши тяжкий зимовий гардероб, ми тепер легше і швидше крокуємо по асфальту, радісно вдихаючи свіже повітря!

Пробудження природи неабияк впливає на почуття людей. Коли ми спостерігаємо як весна теплою рукою торкається землі, як чудом з-під тої чорної, ніби мертвої, маси виростають перші зелені перлинки, пробуджуються і наші душі до життя. В них з’являється сильне прагнення піднестися до Творця, повністю відкритися Його досконалій красі, Його безмежній Любові.

«Не бійтеся відкрити своє серце для Христа, коли Він постукає!» – такою була головна думка, яка лунала на реколекціях для дівчат в монастирі сестер Василіянок в м. Києві. Продовж цієї одноденної духовної обнови, яка відбулась 5 квітня 2012 р. Б., одинадцять дівчат мали нагоду уважніше прислухатися до голосу Божого, перепізнати своє завдання, місію, покликання в житті.

Після Вечірні, Вервички та Святої Літургії реколектант о. Ілля Фіголь, ЧСВВ, виголосив науку про покликання. Розповідаючи про те, як Ісус кликав апостолів, отець запропонував слухачкам бути чуйними на голос Божий. Дух Святий діє і сьогодні. Це Він викликає в нас бажання і спонукає до дії. Тож треба бути рішучим і не ставити перешкод Божій Любові!

По науці і смачній перекусці учасниці реколекцій зайнялися творчою працею. Спочатку кожна з них дістала малюнок зв’язаного чоловіка, на якому було потрібно вказати свої перешкоди для цілковитого довір’я і відкриття свого серця Богу. Пізніше, під час бібліодрами про багатого юнака, вони ототожнювали себе з біблійними героями та порівнювали свій досвід віри з вірою героїв, яких грали. На завершення дівчата спробували уявити, як серед маси людей на Хрещатику вони зустрінулися з проникливими очами Незнайомця, Божого Сина Ісуса, котрий їх спитав: «Чи хочеш бути щасливою?» Свою відповідь Христу дівчата писали на листівках. Потім зі свічками в руках учасниці реколекцій молилися, співали і просили Господа дар перепізнати своє покликання в житті.

Весняна духовна обнова для дівчат закінчилася освяченням ікон – подарунків, а також благословенням усіх присутніх.

Сподіваємося, що ці реколекції, як і кожна зустріч з Ісусом Христом, принесуть плоди у свій час.

С. Василія Гальцова, ЧСВВ

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.