“Ми обов’язково переможемо”

Сер 27 2014 Опубліковано під новини

DSCN7693В п’ятницю, 22 серпня, с. Василія Гальцова разом з братом Романом Гридковцем та Світланою Газдюк завітали до Обласної клінічної лікарні, куди перевезли чотирьох ранених військовослужбовців. Підтримавши бійців на дусі, вони поїхали до Головного клінічного військового госпіталя, де так само молилися разом з військовими та їхніми рідними, роздавали образочки, вервички і  молитовники.

Роман Гридковець: «Пригадую зустріч з одним військовослужбовцем, який був надзвичайно щирий, відкритий, не хотів в наших очах бути кращим, а був таким, яким є. З такими людьми важко говорити, бо вони мають свою точку зору. Але є певна надія, що наші слова або сама наша присутність змогли спричинити до призадуми щодо його ставлення до життя, Церкви і Бога».

Світлана Газдюк: «Нагода відвідати бійців, поранених під час воєнних дій на сході України, для мене випала вперше. Як виявилось, у Київській обласній клінічній лікарні та у військовому госпіталі, які ми відвідали із сестрою Василією та братом Романом, перебувають на лікуванні захисники зі всіх куточків нашої Батьківщини – від Ужгорода до Луганська.  Порадувало, що всі вони оточені опікою рідних, медперсоналу та волонтерів, які забезпечують їх усім необхідним. На стінах у палатах – українські прапори, символіка військових частин, дитячі малюнки.

Поранені хлопці та чоловіки у більшості випадків радіють відвідинам, однак знічуються, коли їх називають героями: вважають, що виконували свій обов’язок перед Україною та своїм народом. Серед поранених є як віруючі люди, так і більш віддалені від Бога. Однак всі вони підтверджують, що у складні моменти в бою як ніколи потребували Божої підтримки та заступництва.

Кожен із поранених бійців відчув на собі важку атмосферу війни, попав у складну ситуацію, але зміг вижити.  Їм боляче згадувати про загиблих товаришів, яких вже не повернеш. Але попри важкість пережитого та сильні болі від ран, пораненим вдається зберігати оптимізм та непохитну віру у перемогу. Дивлячись на них, розумієш, що у нас немає права зневірюватися та падати духом: ми обов’язково переможемо!»

Швидкого одужання вам, герої!

Світлана Газдюк, б. Роман Гридковець, с. Василія Гальцова

 

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.