«Ми є родина у Христі»: родинне свято у парафії Миколи Доброго

Лис 23 2015 Опубліковано під новини


Сім’я – це домашня церква, на якій стоїть цілий світ.

DSCN0669                                    Іван Огієнко

 

Родина, родина – від батька й до сина

Від матері доні добро передам.

Родина, родина – це вся Україна

З глибоким корінням, з високим гіллям.

                                 Вадим Крищенко


4 жовтня 2015 р.Б. прихожани церкви Миколи Доброго на Подолі урочисто відсвяткували День сім’ї. Знаменно, що це парафіяльне свято традиційно припадає на першу неділю жовтня – День учителя і відзначається напередодні одного з найшановніших богородичних свят – Покрови. Що найкраще може об’єднати сивочолих і юних, татусів і матусь, дідусів і бабусь, як не ці свята? Добрий приклад і мудре сово учителя, що запалює любов’ю серця дітей, і просторий, як небо, омофор Марії, що огортає дорослих і юних та гуртує всіх у єдину християнську сім’ю.

По-родинному тепло і затишно було на недільному родинному святі. Творили його усі: і сестри, і діти, і їхні батьки. Сестри-василіянки організували цікаву й розмаїту програму з переглядом слайдів найрізноманітнішої тематики: від пісенних величань Ісуса Христа і Діви Марії до роздумів над Божими за
повідями і Святим Письмом, від веселих пісень про родину й батьків до глибоких медитацій на тему життєвого покликання. Діточки підготували яскраві виступи: вірші, пісні, музичні композиції на бандурі, скрипці й фортепіано. Батьки організували смачний солодкий стіл… Всі мали нагоду виявити свої уміння й таланти та спільно прославити Господа.

Оскільки 2015 рік був проголошений в УГКЦ роком Андрея Шептицького, сімейне свято доречно прикрасив цікавий мультфільм про дитячі роки Митрополита і його родину, яка була й залишається чудовим взірцем правдивої християнської сім’ї, істинної домашньої церкви.

«Боже великий, Боже отців наших! Дай нашому народові якнайбільше добрих, святих християнських родин», – цими щирими словами молитви Митрополита Андрея за українську родину завершилось гостинне сімейне свято, яке врочисто увінчала пісня-молитва за Батьківщину «Боже великий єдиний, нам Україну храни».

Сердечне спасибі усім присутнім – дітям, батькам, сестрам Хризанті Харді і Василії Гальцовій, матері провінційній Анастазії Пітці і отцю Валерію Шкарубському за чудовий день, який навчив нас більше любити, розуміти і слухати один одного. Особливо ж хочеться подякувати Тому, який подарував нам наших найрідніших людей, щоби щодня бути з нами і бути для нас найближчим.

Юлія Григорчук

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.