Наслідуймо святого Миколая!

Гру 24 2020 Опубліковано під новини

Любов долає усі перешкоди. Святий Миколай, відомий своєю безумовною любов’ю, завжди знайде спосіб, щоб потішити діточок. Для нього, котрий швидко приходить на допомогу, ні карантинні обмеження, ні відсутність снігу не мають значення. Він приходить туди, де його чекають, де потребують, де сподіваються.

В парафії Миколи Доброго сьогодні храмовий празник. Батьки з дітьми прийшли до церкви, щоб вшанувати святого чудотворця, подякувати за вислухані молитви. Ну а діти чекали свого улюбленця, бо знали, що він не приходить з порожніми руками. Так і сталося! Святий Миколай мав для кожного солодкий подарунок, хто був чемний, слухняний, вмів молитися, хто розказував вірші, грав на гітарі чи співав гарні пісні.

Та знаємо, що святий Миколай приходить не тільки для того, щоб роздати подарунки чемним дітям, а щоб нагадати про наш християнський обов’язок любові до ближніх, щоб своїм прикладом розбудити в наших серцях співчуття і милосердя до потребуючих. Тож нехай приклад святого заохотить нас до наслідування його вчинків!

Щира подяка о. Роману Сиротичу, директору БФ “Карітас Київ”, за співпрацю зі святим Миколаєм, завдяки якій ніхто не залишився без солодкого гостинця!

С. Василія Гальцова, ЧСВВ

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.