Передріздвяні реколекції при храмі Миколи Доброго

Гру 13 2017 Опубліковано під новини

 ^76133C47816CB831EFC6E0255C6870DD61CE93C005ED7BE436^pimgpsh_fullsize_distr«Ісус сказав: Не забороняйте дітям приходити до Мене, бо для таких є Царство Небесне» (Матвія 19:14).
8-9 грудня спільнота « Матері в молитві» із церкви Миколи Доброго у Києві мала нагоду отримати духовну обнову, яку проводив отець Михайло Станчишин ТІ. Свою духовну науку отець назвав конференцією. Присутні поглибили знання із багатьох важливих питань, змогли почути фахові відповіді на розв’язання проблем сучасності. Зокрема, головною проблемою сучасної людини є зраненість у дитинстві, що потім спричиняє самотність, відчуття відкинутості, страх, депресію. Отець Михайло зумів дохідливою мовою пояснити, чому так важливо є відчувати в собі дитину.
Бути дитиною, означає бути повністю залежним від когось, не відчувати страху. Але найбільша велич дитини – у довірі. Це її слабкість і одночасно святість. Дитина відкрита брати любов, але і все інше, що їй дають батьки. Якщо дитина не отримала достатньо любові, то її зраненість залишається з нею на все життя. Зранена людина потребує любові. Як отримати цю любов у дорослому житті, якщо її недостатньо отримуємо від рідних, друзів, колег? Відповідь може бути тільки одна — через молитву. Існують різні рівні молитви, але найдосконаліша, контеплятивна молитва, означає – жити у присутності Бога.
Друга проблема, яку зцілює молитви є самотність. Україна ніяк не може подолати проблему самотності, 25 років як з’явилося у нас заробітчанство, діти виросли без батьківської любові і вони не зможуть поділитися нею з іншими, бо залишилися зраненими з дитинства. Як зцілити зраненість, досвіт самотності? Маємо навчитися молитися, щоб не перекладати свої тягарі на інших.
Людські сили обмежені, дні пораховані і без молитви життя стає трагічним. Молитва допомагає долати кризу, відкиненість, зраду, старість, розчарування, самотність. Молитва сприяє тому, що наші зранення не вбивають нас. Якщо ми молимося, то зранення стають місцем зустрічі з Богом, з Його чистою любов`ю.
Ознакою дитини також є радість, що і відчували усі присутні на конференції, яку успішно провів отець Михайло.

Марія Лозова

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.