Перша Сповідь та урочисте Святе Причастя у храмі Миколи Доброго

Тра 28 2019 Опубліковано під новини

У неділю 26 травня 2019 року у храмі святого Миколи Доброго УГКЦ в Києві відбулося свято Першої Сповіді. 

Протягом року діти готувались до цієї події під проводом п. Ганни Брюханової, п. Марії Лозової і с. Теодосії Мостепанюк ЧСВВ. У святковий день разом з батьками, рідними і хресними вони приступили до Таїнства Сповіді та взяли участь у Божественній Літургії, яку очолив о. Роман Сиротич. Він привітав дітей з важливою подією у їхньому житті і побажав їм завжди зберігати тісний зв’язок з Христом, якого вони прийняли у Пресвятій Євхаристії.

Наприкінці діти звернулись до присутніх парафіян та гостей зі словами радості, а насамперед подякували Богові, який завітав до їхніх сердець, та урочисто пообіцяли:

Буде з нами Христос Господь 

щодня, повсякчас.

Він нас любить, Всемогутній,

не залишить нас!

Батьки Меланії, Яринки, Назарчика, Дмитра і Данила, Даниїла і Максима вибрали кращу частку для своїх дітей: дбаючи про християнське виховання, приводили їх на богослужіння та заняття, розучували разом молитви і власним прикладом показували, що Господь займає важливе місце у їхньому житті.

При нашому храмі щонеділі проходять заняття для дітей (дошкільнят, дітей 7-12 років, підлітків) та дорослих (Біблійна година, Lectio Divina). На катехитичних заняттях з дитячих вуст можна почути найнесподіваніші питання: Чи носить Бог окуляри? Коли були створені динозаври? Чи правда, що маленькі діти бачать ангелів? Але одночасно вони замислюються над важливими питаннями, їх глибоко торкає історія Ісуса, що віддав своє життя за кожну людину. Молимося, щоб Господь і надалі діяв у цих серцях, щоби був прославлений у їхньому житті.

Протягом року храм Миколи Доброго став для  дітей близьким і рідним. Щиро бажаємо, щоб їхній зв’язок із Богом і Церквою ніколи не обривався, щоб вони стали добрими християнами і відповідальними громадянами України.

с. Теодосія Мостепанюк ЧСВВ

Фото: Марія Лозова

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.