“Подружжя – реалізація царської місії”

Бер 04 2012 Опубліковано під документи

2 – 4 березня в  храмі Миколи Доброго відбулися реколекції для подружніх пар. Тема лекцій, які давав отець Василь Чудійович, була: «Подружжя – реалізація царської місії». Метою проведення цих духовних навчаннь – усвідомити, що подружжя, це не щоденна рутина, а велике таїнство, яке, почавшись у шлюбі, триває все життя.

На науках отець з богословської точки зору роз’яснив деякі обряди Таїнства подружжя (спільна чаша, накладання вінців, обхід довкола тетраподу…), а також намагався дати поради для переосмислення щоденних проблем, з якими сьогодні зустрічаються християнські подружжя.

А на Службі Божій і на Ісусовій молитві учасники реколекцій просили в Бога прощення і благословення для своїх родин. Під час т.зв. молитви намірень подружні пари зі свічкою в руках підходили до іконостасу і голосно виявляли свої життєві труднощі, передаючи один одного в руки Божі.

Працю в групах провадили сестри Василіянки. Учасники мали нагоду серйозно замислитись над різними питаннями, зокрема: Чи для мене подружнє життя – служіння чи панування? Чи, живучи для своєї другої половинки, я не «поставив хрест» на собі, на своїх здібностях, талантах і на природному бажанню подальшого розвитку?

Закінчуючи реколекції в неділю, яка була Першою неділею Посту або Неділею православ’я, о. Василь освятив Родинні ікони і закликав присутніх встановити вдома своє покуття, свій родинний молитовний куток.

 С. Василія Гальцова

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.