Прихід святого Миколая

Гру 23 2012 Опубліковано під новини

В неділю 23 грудня 2012 р. Б. діти та молодь парафії св. Миколи Доброго, що на Подолі, з нетерпінням очікували святого Миколая. Під проводом сестер Василіянок, с. Хризанти Харді та с. Василії Гальцової, вони показали театральне дійство. Перевтілившись в давні історичні постаті, молоді актори ознайомили усіх присутніх парафіян з життям святого Миколая та представили сценку про чудесне визволення трьох воєвод, яких було невинно засуджено.

Найцікавішим моментом вистави був прихід самого святого Миколая з повним мішком солодощів для всіх чемних дітей. Та й діти не лишили Святого гостя без дарунків: хтось розказував віршик, хтось співав пісеньку, а хтось вигравав чудові мелодії на піаніно, бандурі, гітарі, скрипці, навіть на тромбоні і ксилофоні! А святий Миколай, як виявилось, прекрасно грає на сопілці! В кінці виступу для всіх, хто носить ім’я святого Миколая, співали «Многа літа». Але на цьому свято не скінчилося!

Після виступу в церкві наші актори на чолі з святим Миколаєм завітали до двох  військових частин (№3030 і 3078) Київського гарнізону. І тут святий Миколай виявив свою любов і щедрість: кожного військовослужбовця обдарував солодким презентом.

Нехай приклад святого Миколая заохотить усіх нас бути завжди щедрими, великодушними і милосердними до всіх людей, з якими зустрічаємось на життєвій дорозі.

С. Василія Гальцова, ЧСВВ

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.