Пташка красна своїм пір’ям, а людина – знанням

Вер 03 2017 Опубліковано під новини

DSCN3716Пташка красна своїм пір’ям, а людина – знанням! І знання здобувається копіткою працею, силою волі і бажання. Воно не з’являється само по собі, як пташине пір’я. Здобуті знання не тільки прикрашають людину, вони збагачують її внутрішній світ і спонукають до дії.  Вони можуть стати сходинкою до життєвої, Божої мудрості, якщо людина їх використає на добро.

3 вересня, на порозі нового навчального року, учні, студенти, вчителі і катехити поспішали до храму Миколи Доброго з особливим наміром – випросити в Бога світлого розуму, доброї пам’яті, побільше талантів… Одним словом – благословення і допомогу в навчанні.

Після першої недільної Святої Літургії Марко і Євангелина, Сашко, Дмитро, Ярослав і Меланія та с. Василія привітали усіх зі святом. Сашко прочитав поради Митрополита Андрея Шептицького для української молоді, а Євангелина розповіла чудову притчу про мамине благословення. Від імені усіх матерів благословила дітей на навчання п. Світлана. А Дмитро та Ярослав розказували вірші про школу.

DSCN3748Потім о. Валерій уділив благословення дітям, молоді та усім парафіянам, бо всі ми – учні Христові, навчаємося в Його школі, вчимося розпізнавати Його волю і виконувати її. Після мирування усі присутні отримали в подарунок яскраві листівки з цитатами від о. Романа.

О. Роман, о. Василь  та с. Хризанта потрудились, щоб без Божого благословення і подарунків не залишились і ті діти та молодь, які прийшли на інші Служби в нашому храмі.

(С. Василія Гальцова, ЧСВВ)

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.