Реколекції для дівчат на тему «На вашу ж думку, хто я?»

Лип 15 2014 Опубліковано під новини

DSCN717812 липня, на свято святих верховних апостолів Петра і Павла, сестри Василіянки, с. Хризанта Харді і с. Василія Гальцова, в своєму монастирі організували і провели духовну обнову для дівчат. Тема реколекцій була взята з уривка Євангелія, який читався того дня на Службі Божій. В ньому євангелист Матей описав подію, яка трапилася в околиці Филипової Кесарії:

«Ісус спитав своїх учнів: “За кого мають люди Сина Чоловічого?” Ті відповіли: “Одні за Йоана Христителя, інші за Іллю, ще інші за Єремію або одного з пророків.” “На вашу ж думку”, – до них каже, – “хто я?” Озвався Симон Петро і заявляє: “Ти – Христос, Бога живого син.” У відповідь Ісус сказав до нього: “Щасливий ти, Симоне, сину Йонин, бо не тіло і кров це тобі відкрили, а Отець мій небесний. Тож і я тобі заявляю, що ти – Петро (скеля), і що я на цій скелі збудую мою Церкву й що пекельні ворота її не подолають. Я дам тобі ключі Небесного Царства, і що ти на землі зв’яжеш, те буде зв’язане на небі; і те, що ти на землі розв’яжеш, те буде розв’язане й на небі.” Тоді він наказав учням, щоб вони нікому не казали, що він – Христос.» (16, 13-20)

Отож обнова розпочалася Службою Божою, яку служив о. Анатолій Тесля. Під час проповіді отець на дуже цікавий спосіб розповів дівчатам про життя апостолів, описав їхні характери та недоліки. Не зважаючи на всі їхні недосконалості, Христос обрав їх на своїх учнів, а вже пізніше послав їх як апостолів проповідувати Добру новину.

Після солодкого столу учасниці обнови мали нагоду глибше пізнати Біблію, розуміти її значення як інструкції для життя, навчилися шукати потрібні місця в ній. С. Василія запропонувала подивитися на Біблію як на лист Небесного отця своїм дітям.

Далі дівчата роздумували над згаданим уривком і старалися відповісти на питання Ісуса: «Хто Я для тебе?» Варто згадати, що мене особисто приємно вразило: будучи ще підлітком, дехто визначався щирою і вірною дружбою з Ісусом… Потім дівчата переглянули короткий фільм про те, як Христа потрібно перепізнавати в наших ближніх, особливо тих, яким потрібна наша допомога.

На кінець учасниці обнови висловили вдячність о. Анатолію, сестрам Василії і Хризанті за чудову обнову і висловили бажання обов’язково прийти наступного разу.

С. Василія Гальцова, ЧСВВ

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.