Релігійно-християнська олімпіада для дітей і молоді «Так, Ісусе, іду за тобою!»

Лис 25 2014 Опубліковано під новини

фото 4…Просіть, і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам! Бо кожен, хто просить одержує, хто шукає знаходить, а тому, хто стукає відчинять   (Лк 11: 9-10).

 У неділю 23 листопада 2014 р. Б. в церкві Миколи Доброго на Подолі відбулася релігійно-християнська олімпіада для дітей і молоді, яку організували с. Хризанта Харді і с. Василія Гальцова ЧСВВ. Після ранкової Літургії всі зібралися в гостинному залі над храмом. Олімпіада розпочалася спільною молитвою, в якій присутні просили Святого Духа про ласку Божого натхнення, а також про дар розуму, щоб у його світлі пригадати собі євангельські істини.

Після короткої організаційної п’ятихвилинки сестри роздали учасникам аркуші із запитаннями, і всі приступили до роботи. Цікаво було і діткам, і дорослим! Адже завдання були розраховані на різні вікові категорії, мали різні рівні складності, і кожен міг перевірити власні знання, проявити вміння і здібності. Дошкільнята (3-6 років) удосконалювали свої навички в мистецтві рисунку, малюючи й розфарбовуючи олівцями картинки на біблійні сюжети. Школярі (7-13 років) вправлялися в розв’язуванні тестів і пригадуванні катехизмових правд віри. Підлітки (від 13 років) і дорослі теж мали змогу випробувати свою ерудицію, відповідаючи на запитання з царини біблеїстики, релігієзнавства й особистого духовного досвіду. Час минав хутко. Усіх учасників огортала творча атмосфера, радість пізнання, пошуку, спільної зустрічі! Наприкінці олімпіади всі ще раз об’єдналися в подячній молитві, зробили спільне фото на згадку і в унісон заспівали «Боже великий єдиний, нам Україну храни…». Опісля присутні подякували сестрам за свято й отримали від них у подарунок чудові книги: діточки – «Біблійні історії», а юні парафіяни – книги «Молодь і жива парафія» о. Ігоря Царя.

Олімпіада минула, але запитання, на які гуртом шукали і пригадували відповіді, ще й досі відлунюють у пам’яті, спонукають до роздумів, пошуків, застанови. Справді, щоденно і щохвилинно Бог відкриває Себе людям, особливо ж тим, які Його шукають. Цьогорічна осіння олімпіада подарувала її учасникам ще одну радісну нагоду зустрічі з Ним, зустрічі із самим собою, ще одну нагоду задуматися над прожитим і рішуче мовити: «Так, Ісусе, іду за Тобою!».

Юля Григорчук

 

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.