Родинний християнський табір – 2016

Вер 09 2016 Опубліковано під новини

dscn2111В період з 13 по 26 серпня 2016 року сестри Василіянки с. Хризанта Харді та с. Василія Гальцова провели сімейний християнський табір на тему «Блаженні милосердні» при монастирі сестер Пресвятої Родини. 45 учасників різного віку, від наймолодших до старших: діти, підлітки, молодь та їх батьки, мали чудову нагоду відпочити та духовно збагатитися.

Після Св. Літургії та сніданку таборяни з цікавістю слухали науки сестер, дивилися релігійні фільми та презентації. Свої таланти вони яскраво проявляли під час праці у групах, особливо коли робили постановки Біблійних сюжетів. Дуже жваво змагалися у Брейн-рингу, де групи дорослих та дітей виборювали звання найкмітливішої та наймудрішої команди. Після обіду учасники табору грали в ігри та вивчали духовні банси. Відвідали також краєзнавчий музей в м. Долина, старовинну церкву, де служить о. Вітольд Левицький, та з’їздили в курортний Моршин по цілющу воду.

19 серпня, в день Преображення Господнього, таборяни піднялися на Ясну гору, щоб в монастирі отців Василіян відсвяткувати храмове свято. Аніматорами груп були п. Сергій Брюханов, Катя Бортник, с. Василія Гальцова, Марія Цаповська та п. Ольга Маркевич.

Дякуємо аніматорам та їхнім помічникам, зокрема Лілі Боліновській та п. Ані Брюхановій, яка дбала про здоров’я дітей та дорослих. Дякуємо сестрам Василіянкам с. Василії та с. Хризанті за чудову організацію та невтомну працю.

Щиро дякуємо Богу за отримані в таборі ласки!

Ніна Малієнко

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.