Школа вчить мистецтву малих кроків

Сер 30 2020 Опубліковано під новини

Літо добігає кінця, і це означає, що на порозі вже новий навчальний рік, довгоочікувана, (в цьому році особливо!) зустріч з вчителями, друзями!

Шкільні роки – найкращі роки життя, бо ми щодня відкриваємо для себе щось нове, пізнаємо цей світ, його красу і закономірність. День за днем, крок за кроком ми зростаємо, осягаючи знання, досвід, мудрість, пізнаємо свого Творця, розкриваємо сенс свого життя, своє призначення на Землі. На цій дорозі “малих кроків” нас терпеливо супроводжують батьки, вихователі, вчителі, священики, катехити.

Подякувати Богові за них та попросити благословення на навчання прийшли сьогодні діти до храму Миколи Доброго. Вони роздумували над молитвою “Про мистецтво малих кроків” Антуана де Сент-Екзюпері, цікавими віршиками пригадали присутнім про дитячі витівки на уроках. Діти також показали сценку про крамничку, де продавалося насіння мудрості та добрих справ.

Щира подяка отцю-пароху Валерію Шкарубському за молитву і благословення дітей, с. Василії за організацію свята і о. Роману Сиротичу за солодкі подарунки!

с. Василія Гальцова, ЧСВВ

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.