sinagogaВ нашій церкві працює Катехитична школа для дітей та юнацтва, заняття проходять о 10:30 у неділю після першої Св. Літургії. Заняття для підлітків веде с. Василія.

Минулого навчального року група с. Василії вивчала Старий Завіт, багато уваги приділялось і вивченню юдаїзма. Перша частина Тори (П’ятикнижжя Мойсеєве або Закон Мойсея) – це перші п’ять книг Вітхого Завіту Біблії: Буття, Вихід, Левит, Числа, Второзаконня. Молодь була настільки захоплена цим предметом, що ми прийняли рішення відвідати синагогу на Подолі, центр прогресивного юдаїзму «Атіква», що розташований на вулиці Ярославській, буд. 6.

Нас дуже доброзичливо прийняв ребе Олександр Духовний, головний равин Києва і України громад прогресивного юдаїзму. Історія Ізраїля надзвичайно цікава, тут народились три світові релігії – юдаїзм, християнство та іслам. Ребе Олександр розповів молодим людям багато важливого та корисного про Ізраїль та юдаїзм і показав святі для юдеїв речі – тефіліни, таліт, кіпи, сувій Тори (з оленячої шкіри).

12 допитливих юнаків та дівчат, що відвідали синагогу, були вражені гостинністю ребе Олександра і тим, що на цю зустріч він одягнув вишиванку. Подарована нам пасхальна маца виявилась дуже смачною.

Хочемо подякувати ребе Олександру Духовному за гостинність і запросити молодь його синагоги також відвідати наш храм.

                                                                                                             Ніна Малієнко

Немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.