Святкування Дня Матері у Києві

Тра 03 2012 Опубліковано під Без рубрики

Київська міська організація Спілки Української Молоді в Україні запрошує киян та гостей міста на святкове дійство, присвячене Дню Матері. Захід відбудеться 13 травня  о 12:00 на Михайлівській площі.

У програмі заходу передбачено народні танці, веснянки, хороводи, ігри, конкурси із призами та майстер-класи із ручних робіт. Для матусь і діток співатимуть та гратимуть ансамбль «Первоцвіт», гурти «Правиця» та «Варйон», а Лірник Сашко розповідатиме казки.

 «Ми хочемо, щоб святкування Дня Матері стало традицією, – розповідає організатор акції Людмила Юрченко.  Ми маємо на меті привернути увагу суспільства до важливої ролі матері, заохотити батьків до співтворчості з їхніми дітьми, навчити дітей самоорганізації дозвілля».

Бонус для матусь: безкоштовна фотосесія.

День Матері традиційно відзначається у другу неділю травня.

Інформаційна референтура КМО
Спілки Української Молоді в Україні
kyiv@cym.org
Контактна особа:
Іванна Кобєлєва
тел. 097 64 79 864
Подія у фейсбуці https://www.facebook.com/events/288091594613059/
Довідково: «Спілка Української Молоді в Україні» є однією із найстарших молодіжних організацій і свій початок бере від підпільного СУМу, що існував у Києві в 1925-1929 роках. На сьогодні СУМ існує та діє в 10 країнах світу і є однією із двох найбільших виховних українських молодіжних організацій у світі. В сучасній Україні відродження СУМу розпочалося у 1989 році і з цього часу організація проводить виховну діяльність серед дітей та молоді.
Методика сумівського виховання налічує понад 60 років й побудована на системі національного виховання, яку заклав відомий вітчизняний педагог Григорій Ващенко (почесний член СУМ, автор праці «Виховний ідеал»).
За довголітню історію розвитку СУМу організацією було виховано багато відомих громадських діячів України та діаспори. 
Сайт організації: www.cym.org/ua

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.