Святкування Різдва у військових частинах внутрішніх військ м.Києва

Січ 08 2012 Опубліковано під документи

Під час різдвяних свят у військових частинах внутрішніх військ м. Києва для військових строкової служби було організовано різдвяну концертну програму. Захід відбувся за сприянням військових капеланів: о. Дам’яна Габорія, о.-д. Андрія Зелінського, ТІ та бр.Теоктиста Міщука, ЧСВВ.

8 січня військову частину внутрішніх військ 3030, яка забезпечує громадський порядок, відвідали з Різдвяним виступом о. Андрій разом з молоддю із парафії Миколая Доброго УГКЦ на чолі з с. Хризантою Харді, ЧСВВ. Святкова програма складалася з двох частин: вертеп та спів колядок, до яких залучили військовослужбовців.  Після виступу організатори свята, а було їх близько сорока, відвідали з капеланом військову частину 3078, яка забезпечує автотранспортом Головне управління ВВ МВС України.

У вступному слові о.-д. Андрій Зелінський ознайомив присутніх із духовним змістом подій, представлених у вертепному дійстві: “Вертеп не лише пригадує нам історичні події, про які розповідають євангелисти, але дозволяє нам заглибитись у їхнє духовне значення,  унаочнюючи незбагненну любов Творця до людей, яка так яскраво проявилася в таїнстві Воплочення – у народженні нашого Спасителя”.

9 січня різдвяне святкування продовжилося в актовому залі військової частини 3066 (з конвоювання, екстрадиції, охорони підсудних), де військовослужбовці строкової служби цієї частини та з сусідньої частини 2260 (що забезпечує охорону посольств та дипломатичних корпусів) мали можливість побачити виступ вертепу за участю молоді з парафії св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі УГКЦ з військовим капеланом бр. Теоктистом Міщуком.

Як відзначив о. Дам’ян Габорій, «близько 700 військовослужбовців строкової служби, які походять з різних регіонів України, перебуваючи далеко від своїх домівок мали можливість відчути дух Різдва».

Джерело: http://kapelanstvo.org.ua/news/367/

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.