Ти – не випадковість!

Жов 30 2013 Опубліковано під Духовність, Духовність - для читання

ТИ – НЕ ВИПАДКОВІСТЬ!

Деякі вчені-еволюціоністи вважають, що вік землі – 4,5 мільярда років і Вони думають, що життя зародилося в первинному океані – якомусь киплячому «бульйоні». Саме там, у результаті «випадкових» хімічних реакцій, і виникла перша клітина. А далі, за мільярди років, шляхом еволюції з першої клітини нібито й з’явилась людина…

А тепер на секунду уявимо, що вік землі – дійсно кілька мільярдів років. І відразу парадокс: за весь цей час ні вітри, ні дощі, ні сонячна радіація, ні будь-які інші природні фактори так і не змогли виліпити з каменю хоча б щось, віддалено схоже на образ людини! А йдеться всього лише про камені. Наскільки складніший та унікальніший, на відміну від кам’яної брили, організм людини! Ось тільки деякі факти.

Мозок: Людський мозок генерує за день більше електричних імпульсів, ніж всі телефони світу, разом узяті. У головному мозку людини за одну секунду відбувається 100 000 хімічних реакцій.

Нервова система: У тілі дорослої людини близько 75 кілометрів (!) нервів. Мережа нейронів мозку в 1400 разів складніша за всю телефонну мережу земної кулі, швидкість біосигналів в нейронах сягає 7 км/сек.  Нервова система людини містить близько 10 мільярдів нейронів і приблизно в сім разів більше клітин для обслуговування – опорних і живильних. Лише 1% нервових клітин зайнятий «самостійною роботою» – приймає відчуття із зовнішнього середовища і командує м’язами. 99% – це проміжні нервові клітини, що служать підсилювальними і передавальними станціями.

Обличчя: При одній лише усмішці людини працюють 17 м’язів. На язиці міститься близько 9 000 смакових рецепторів.

Волосся: Середня кількість волосся на голові: у блондинів – 140 тисяч, у брюнетів – 102 тисячі, у шатенів – 109 тисяч, у рудоволосих – 88 тисяч. Загальне число волосин на тілі, окрім голови, близько 20 тисяч. Волосся росте із швидкістю 0,35-0,40 міліметра за добу. За день наша шевелюра подовжується, якщо порахувати загальний приріст довжини волосся, на 30 метрів. Довжина волосся на голові, відрощеного в середньому людиною протягом життя, – 725 кілометрів.

Очі: Око здатне розрізняти 130-250 чистих колірних тонів і 5-10 мільйонів змішаних відтінків.

Вуха: У внутрішньому вусі близько 25 000 клітин, що реагують на звук. Діапазон частот, що сприймаються слухом, лежить між 16 і 20000 герц. Ми сприймаємо звук через 35-175 мілісекунд після того, як він дійшов до вуха. Ще 180-500 мілісекунд потрібно вуху на те, щоб «налаштуватися» на прийом звуку і досягти найкращої чутливості.

Ніс: Площа нюхової зони носа – 5 квадратних сантиметрів. Тут розташовано близько мільйона нюхових нервових закінчень. Щоб у нервовому волокні носа виник імпульс, на його закінчення має потрапити приблизно 8 молекул пахучої речовини. Щоб виникло відчуття запаху, має збудитися не менше 40 нервових волокон.

Шкіра: У шкірі розсіяно 250 000 рецепторів холоду, 30 тисяч рецепторів тепла, мільйон больових закінчень, півмільйона рецепторів дотику і 3 мільйони потових залоз. За час життя шкіра людини змінюється приблизно 1000 разів.

Легені: Поверхня легень – близько 100 квадратних метрів. Площа поверхні людських легенів приблизно дорівнює площі тенісного корту. Доросла людина робить біля 23 000 вдихів (і видихів) за день.

Серце і кровоносна система: Загальна довжина кровоносних судин в організмі людини – приблизно 100 000 км. У дорослої людини серце за день перекачує близько 10 000 літрів крові. 36 800 000 – кількість серцебиття у людини за один рік.

Шлунок: Кожні два тижні наш шлунок повинен заново виробляти нову внутрішню оболонку, інакше він сам себе переварить.

Під мікроскопом: Людина складається з більш ніж 100 000 000 000 000 клітин (сто трильйонів). Людська ДНК містить близько 80 000 генів.

І ти досі віриш, що ти – результат якихось «випадкових» хімічних реакцій, що твій прабатько – якась «амеба»? А псалмоспівець Давид, цар ізраїльський, вигукує у захваті: «Прославляю Тебе, що я дивно утворений! Дивні діла Твої, і душа моя відає вельми про це!» (Пс.138:14).

Ти і я – ми дійсно дивно влаштовані, створені за образом і подобою Божими. У нашого організму, втім, як і у всього живого на землі, є Автор, Творець. Те, що ти з’явився на світ, – зовсім не випадковість і не помилка твоїх батьків. Ти – задум Божий. Ти не просто мандрівник на цій землі! У Бога для твого життя є Його особливий, дивовижний план. І ти маєш привілей спілкування зі своїм Творцем: на нашій планеті цим привілеєм не володіє більше ніхто!  (http://www.rubka.org.ua)

ПРИТЧА «ЧУДО» ВІД БРУНО ФЕРРЕРО

бруноф

 

– Ти віриш у чудо?

– Вірю.

– Справді? Ти бачив яке-небудь чудо?

– Звичайно.

– Яке?

– Тебе.

– Мене? Хіба я чудо?

– Так.

– ???

– Ти дихаєш. Маєш ніжну теплу шкіру. В тобі б’ється серце. Ти бачиш. Чуєш. Бігаєш. Їси. Співаєш. Думаєш. Смієшся. Любиш. Плачеш. І це чудо..

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.