У пошуках Божої мудрості

Вер 05 2021 Опубліковано під новини

“Ми ж говоримо про мудрість між досконалими,

– не про мудрість цього віку,

ані про мудрість князів цього віку, що загибають;

але говоримо про мудрість Божу в тайні, закриту,

що її Бог призначив перед віками нам на славу…”

(1 Кор. 2, 6-7)

 

Новий навчальний рік! Після безтурботного літнього відпочинку невідомо звідки з’являється бажання піти до школи, серйозно вчитися, ставати щораз мудрішим, дорослішим. Серце палає від очікування нових знань, відкриттів, досвіду… І саме цей час – найкращий, щоб попросити у Бога допомоги у навчанні, благословення і Божої мудрості.

5 вересня 2021 р. Б. діти та молодь храму Миколи Доброго вирішилили розібратися, у чому  ж полягає справжня Божа мудрість. За допомогою вистави “Брудні одежі” вони показали різницю між Божою і людською мудрістю. Виявляється, багатство, кар’єра, науковий ступінь, найкращі оцінки в шкільному журналі, навіть досконале знання Святого Писання – не свідчать про Божу мудрість! Щоб подобатися Богові потрібно не тільки старанно вчитися. Треба засвоєні знання, розум і таланти використовувати не на свою славу і збагачення, а для добра інших, на більшу славу Божу.

Після вистави усі присутні діти та молодь прочитали молитву, а парох о. Валерій Шкарубський поблагословив усіх на навчання та зростання у Божій мудрості!

Щира подяка о. Роману Сиротичу за символічні подарунки для дітей, а с. Василії Гальцовій за організацію святкування.

с. Василія Гальцова, ЧСВВ

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.