Урочисте Святе Причастя

Тра 13 2012 Опубліковано під документи

13 травня 2012 р. Б. в церкві-дзвіниці Миколи Доброго, що на Подолі, було особливо гарно і велично. Вірні відзначали потрійне свято: урочисте Святе Причастя, День матері та День Недільної школи.

Щоб Ісус Христос міг радісно увійти до чистого серденька, діти готувалися продовж цілого року. С. Хризанта Харді, ЧСВВ, вчила дітей основ правд християнської віри, пояснювала християнські обов’язки, спонукала їх любити Христа цілим, щирим серцем. Після успішно складеного іспиту діточки отримали подарунки, про які подбав о. Роман Сиротич. Потім вони приступили до святого таїнства Сповіді.

Наступний день запам’ятається дітям на усе життя! Це був день урочистої злуки з Небесним Приятелем в Святому Причасті. Сніжно-білі сукні, прекрасні голоси братів-семінаристів, присутність батьків, рідні, хресних – усе свідчило про небуденну подію в житті двадцятьох першопричасників. На проповіді о. Петро Жук, ректор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, попросив дітей ніколи не знімати свою білу одежу, тобто завжди і всюди зберігати своє серце чистим.

Після Служби Божої на третьому поверсі дзвіниці відбувся святковий концерт. Талановиті діти своїми віршами, піснею та грою на різних музичних інструментах привітали усіх присутніх матусь та заспівали на честь Матері Божої та нашої неньки України.

С. Василія Гальцова, ЧСВВ

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.