Великдень у їхньому житті має подвійне значення, як смутку, так і радості

Тра 03 2012 Опубліковано під Без рубрики

«Великдень у їхньому житті має подвійне значення», – сказав о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас Київ», говорячи про самотніх людей, якими опікується Карітас.

«З одного боку вони бачать свою неміч, самотність та страждання у ці радісні для всіх Великодні дні, коли інші родинами ідуть до храму чи сідають за святковий стіл, а з іншого вони відчувають особливу дію Воскреслого Христа, який їх відвідує в особі милосердних людей, тому дуже важливо у ці святкові дні відвідати тих самотніх і потребуючих людей», – говорить о. Роман.

Благодійний Фонд «Карітас Київ» Київської архиєпархії УГКЦ вже багато років опікується самотніми малозабезпеченими людьми похилого віку та інвалідами, які потребують постійної допомоги. Попри різного роду допомогу, до свят цим людям надається допомога продуктовими наборами. Подібно і цього року, до свята Великодня самотнім людям, а також дітям із кризових сімей та вуличним дітям було надано також і пасочки. Так, завдяки різним жертводавцям 150 осіб отримали пасочки та продуктові набори. «У їхні кошики було покладено Вашу па ску, на їхніх святкових столах лежали Ваші дари, а що найважливіше у їхніх серцях променювала любов і радість завдяки Вашій доброті», – підсумував дякуючи всім жертводавцям о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас Київ»

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.