Вертеп в школі – інтернаті №12

Січ 17 2012 Опубліковано під документи

17 січня колядники з парафії Миколи Доброго, що на Подолі, приїхали з Вертепом до дітей сиріт, зі школи – інтернату №12. Дітям виступ дуже сподобався і вони були в захваті, – це було видно з їх зацікавлених поглядів та радісних усміхнених облич. На завершення діти отримали подарунки.

 З парафіяльним Вертепом ми приїхали вдруге. Наш приїзд не обмежився  тільки виступом, бо після вистави кілька парафіян спілкувались з дітьми зі школи, бо знали вже їх давно і давно з ними дружать.

 Послухаймо враження одного з учасниць вертепу, Марії Рачкевич:

«Нас там чекали. Діти  ще перед виступом колядників розпитували про Вертеп. Старші ділились своїми скупими знаннями. Сестра Василія трохи поговорила з дітьми, і напруга спала. Виступ був гарним, бо був щирим. Хоча учасників було менше, ніж спочатку по сценарію, дуже старались всі. Навіть двоє колядників на ходу вчили роль. Особливо старались малі колядники. А колядки звучали так, мов співає великий хор. Дуже гарний інструментальний супровід колядкам зробили гітаристи Дмитро та Віталій і скрипаль Ірина Вішко. До кінця виступу діти хотіли підспівувати та не знали слів. Отже, вони прийняли найсвітлішу новину, пізнавши і зрозумівши її через наш Вертеп. Ми допомогли Дитяткові Ісусу прийти і до цих малих сердець, що знають життя з далеко нерадісного боку. Надіємось та молімося, щоб вони вже не були самотніми. Потім діти отримали невеликі гарні коробочки солодощів та журнали. Прикметно, що багато дітей першим поцікавились журналом, а не цукерками. А ми, учасники Вертепу та їх батьки, сердечно дякуємо сестрам, котрі колядували з нами, допомагали за лаштунками і, особливо, нашій дорогій с. Хризанті за величезну працю і терпіння у підготовці дійства. Поділившись радістю, ми теж відчули себе учасниками цієї знаменної події для всього людства.»

Наша молодь вже п’ять років приїжджає, щоб поспілкуватися з дітьми, провести якісь ігри, відсвяткувати дні народження та інші свята, відвідати якісь розважальні заклади або  просто побути разом. Сподіваємося ще не раз завітати в гості до наших друзів.

Катерина Чернега

Микола Моргунов

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.