Вертеп в Свято-Покровській церкві УАПЦ і в школі-інтернаті №12 для дітей сиріт

Січ 17 2013 Опубліковано під новини

В неділю, 13 січня 2013 р. Б., на запрошення мирян Свято-Покровського храму УАПЦ та з дозволом Єпископа Вишгородського і Подільського Володимира (Черпака) УАПЦ парафіяни з церкви Святого Миколи Доброго завітали до цієї сусідньої церкви. По закінченні Служби Божої вони представили Вертеп, в якому взяло участь близько 30 колядників. Веселі колядки під музичний супровід скрипки і бандури та цікаві сцени, пов’язані з Різдвом Ісуса, не залишили байдужими глядачів, які радісно підспівували своїм братам-християнам. В кінці вистави сам Владика Володимир зі своєю паствою подякували за гарний виступ вертепників.

Сподіваємось, що ця екуменічна зустріч з нагоди Різдва Христового стане ще одною зернинкою, яка в свій час проросте і принесе рясні плоди єдності Церков.

А 17 січня 2013 р. Б. вертепники з храму Миколи Доброго показали Вертеп в Спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті №12 для дітей сиріт і дітей, які залишились без піклування батьків. Вихователі з діточками дякували, що їх не забуваємо і що ми не байдужі до долі дітей-сиріт. Подяка сестрам Василіянкам за організацію Вертепу, а о. Роману Сиротичу за солодкі подарунки для вихованців інтернату.

С. Василія Гальцова, ЧСВВ

 

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.