Витай, Ісусе, в моїм серденьку

Жов 15 2020 Опубліковано під новини

Витай, витай в моїм серденьку,

Ісусе, Боже мій миленький.

Вклоняюсь низько перед Тобою,

Хлібе небесний, райський Напою.

14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, у храмі Миколи Доброго відбулася урочиста і довгоочікувана подія – святкування Першої Сповіді і Причастя.  Традиційно воно відзначається у травні, наприкінці навчального року, але у зв’язку з карантином було перенесено на невизначений термін.

Нарешті цей день настав. Троє найвідважніших і найвірніших дітей, Тетяна, Анна і Андрій, перший раз приступили до Святого таїнства Сповіді, пізнали доброту і всепрощаючу любов Спасителя, який віддав за них своє життя. З вдячності за Його любов, вони тримали запалені свічки – символ своєї любові до Бога. Вісім-десять років тому, під час хрещення, їхні батьки від їхнього імені з’єдналися з Христом і довірили життя в руки Божі. Тепер же вони самі свідомо проявили своє бажання належати і служити лише Богу.

Під час Служби Божої о. Роман Сиротич звернув увагу дітей на те, що відтепер вони відповідальні за свої рішення і вчинки, бо стали на дорогу дорослого життя в духовному розумінні. У Святій Євхаристії вони завжди знайдуть потрібні сили для того, щоб залишитися вірними на цій дорозі до Бога.

Щира подяка катехитці п. Марії Лозовій за любов і докладені зусилля у підготовці дітей до цієї найважливішої події в житті – зустрічі з Христом! Велике спасибі о. Роману за уділення Святих Таїнств, а також за щедрі подарунки для дітей! Нехай Господь винагородить за всі Ваші старання!

С. Василія Гальцова, ЧСВВ

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.