Вітаємо дорогих матусь

Тра 12 2013 Опубліковано під новини

Мама…! Скільки почуттів і спогадів викликає це чарівне слово в душі кожного з нас. Все, чим ми є і що осягнули в житті, можемо безпомилково приписати впливові наших матерів. Це підтверджують багато святих, вчених, знаменитих людей, які дякують тільки мамі за те, чим стали пізніше в житті.

Мамина любов і ласка – це найнеобхідніші чинники для психічного розвитку і здоров’я дитини. Дослідження показали, що 37% немовлят можуть вмерти, якщо довший час не отримують ніякої материнської опіки.  Крім того, мама формує серце, душу дитини, робить її доброю, ніжною, благородною. Своєю щирою молитвою та повсякденним добрим прикладом вона виховує дитину більше, ніж усі вчителі і школи. Недаремно Святіший отець Пій IX казав: «Дайте мені святих матерів, а я при їх допомозі перетворю світ».

Щороку на другу неділю травня цілий світ відзначає День матері. Скільки побажань і подяки хочеться висловити нашим дорогим матусям цього дня! З цієї нагоди 12 травня у храмі Миколи Доброго на Подолі відбувся святковий концерт, який підготувала с. Хризанта, ЧСВВ. Під час концерту діти віршували, співали та ще й молилися вервичку за своїх найдорожчих. А троє дівчат у вишиванках, які є ученицями п. Мирослави Кардаш, парафіянки храму, привітали присутніх матерів прекрасним співом і грою на бандурах. Закінчилась святкування музичною презентацією та щирим побажанням многих і благих літ.

Нехай Господь благословить усіх матерів, хай охороняє від усякого зла та щедро винагородить за їхнє чуйне, дбайливе, золоте материнське серце!

С. Василія, ЧСВВ

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.