«Вивчаємо митрополита Андрея»

Лис 24 2015 Опубліковано під новини

DSC_085514 листопада 2015 р. Б. у Львівській духовній семінарії Святого Духа відбувся всеукраїнський рівень інтелектуальної християнської гри брейн-ринг на тему «Вивчаємо митрополита Андрея», присвячений 150-річчю від дня народження великого Митрополита. У приміщенні Львівської духовної семінарії Святого Духа представники всіх єпархій та двох екзархатів Української Греко-Католицької Церкви змагалися на краще знання життя та творчості Митрополита.

Київську архиєпархію представляли 2 команди: «Наш Мойсей» і «Велетень духу», яких супроводжувала до фінального змагання у Львові с. Хризанта Харді, ЧСВВ.

Перед початком гри всі учасники та гості спільно молилися на Архиєрейській Літургії, яку очолив Архиєпископ і Митрополит Львівський Високопреосвященний Владика Ігор (Возьняк).

Об 11.00 годині розпочалася довгоочікувана гра. Порядок гри визначався за допомогою жеребкування між капітанами команд. Кожна правильна відповідь на поставлене запитання оцінювалась у 1 бал. Гра між двома командами продовжувалась до тих пір, поки одна із двох команд не набрала 5 балів. Якщо обидві команди не дали правильної відповіді на запитання, то за правильну відповідь наступного запитання команда отримувала 2 бали, а три підряд неправильні відповіді могли коштувати обидвом командам дискваліфікацією.

Кожен раунд змагань був цікавим, захоплюючим, сповненим несподіванок. Після напруженої боротьби серед першої вікової категорії (10-13 років) місця розподілились наступним чином: перше місце здобула команда Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, друге місце – Сокальсько-Жовківської єпархії, а третє – Харківського екзархату.

У другій віковій категорії (14-17 років) перше місце здобула команда Одеського екзархату, друге місце – Івано-Франківської архиєпархії, а третє – Луцького екзархату.

Незважаючи на те, що команди з Києва не здобули кубок перемоги, вони гідно представили нашу архиєпархію на всеукраїнському рівні. На завершення напруженого дня кожен учасник гри отримав безмежну кількість емоцій та приємний подарунок. (http://kk-kgva.org.ua)

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.