Візитація Преосвященнішого Владики

Жов 30 2012 Опубліковано під новини

Звичайного вівторка, 30 жовтня 2012 р. Б., в парохії Миколи Доброго, що на Подолі, відбулась незвичайна подія. З канонічною візитацією до нас завітав Преосв. Владика Йосип Мілян. Згідно з Кодексом Канонів Східних Церков (кан. 205) «єпархіальний єпископ зобов’язаний щорічно візитувати канонічно єпархію повністю або частково, однак так, щоб принаймні раз на п’ять років канонічно візитувати її повністю…».

Незважаючи на робочий день і непогоду, парохіяни у значній кількості достойно зустріли свого Владику. А сестри Василіянки приготували з діточками теплі привітання для свого Пастиря.

Дорогий Преосвященний Владико Йосифе!

 

З низьким поклоном Вас вітаєм
І щиро від душі бажаєм:
Хай Бог Вас щедро нагородить,
Здоров’я, ласк Вам не щадить,
На Божій ниві працю Вашу
Хай щедро Він благословить!

Прийміть, наш дорогий Владико,
Частинку нашого тепла!
Нехай Господь Вам помагає,
В служінні,
в справах і трудах,
І весь ваш шлях благословляє
На многії і благії літа!

Після Святої Літургії Владика Йосип Мілян висловив своє захоплення парохіяльною спільнотою, в якій приємно перебувати, бо в ній справді відчувається Божа присутність, яка притягає людські душі до Бога. “Парохія міцно організована і постійно духовно зростає”, – сказав Владика. Крім того він подякував за гостинність, ознайомив парохіян із заходами, які планується провести в Київській архиєпархії наступного року, та заохотив до створення нових спільнот при парохії, зокрема для чоловіків.

 С. Василія Гальцова, ЧСВВ

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.