Візитація Генеральної настоятельки сестер Василіянок

Тра 29 2012 Опубліковано під документи

Від 18 по 29 травня у київському монастирі сестер Василіянок проходила візитація Генеральної настоятельки сестри Міріам Клари Коваль.

20 травня після першої недільної Літургії парафіяни церкви Миколи Доброго мали честь привітати дорогу Гостю та поспілкуватися з нею. У своєму короткому звертанні до усіх присутніх Мати висловила свою радість та вдячність Богу за те, що завдяки невтомній праці отців і сестер наша парафія зростає духовно і чисельно. Незабутніми залишаться в наших серцях її слова: «Пам’ятайте, що ви є святі!»

 Мати Архимандриня ознайомилась також із душпастирським служінням сестри Василії Гальцової у військових частинах Київського гарнізону та виявила свою сердечну підтримку в такому незвичайному і потрібному апостоляті. А сестра Навкратія Завацька, Дорадниця Генеральної настоятельки, мала нагоду побувати у військових частинах, поспілкуватися з військовослужбовцями та побувати на лекції, яку провадила сестра Василія.

Нехай Господь поблагословить Василіанський Чин ревними новими покликаннями, а Матір Генеральну обдарує міцним здоров’ям та щедрими своїми ласками.

 

С. Василія Гальцова, ЧСВВ

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.