Як наші діти і молодь Ісуса з Різдвом вітали

Січ 08 2014 Опубліковано під новини

DSCN5754

День народження!… І дітям і дорослим завжди приємно, коли хтось про них згадає, коли щиро привітає та ще й щось подарує з нагоди Дня народження. Така подія є чудовою нагодою не тільки висловити свою любов і вдячність, але й відновити старі дружні стосунки, вибачитися за помилки, ба навіть примиритися з ворогом.

Різдво Ісуса Христа!… Готуючись до цього великого свята, рідко задумуємось над тим, що ми могли би подарувати Ісусові з нагоди Дня його народження. Частенько буває, що ми радіємо приходу Діда Мороза і Снігуроньки більше, ніж приходу Христа на цей світ. Готуємо 12 страв, пильнуємо, щоби були виконані всі традиційні приписи і обряди, спостерігаємо за різними природними прикметами, вітаємо і обдаровуємо один одного, але забуваємо, що в центрі всіх наших радощів має бути сам Христос. Ми не наважуємось прийти до Нього, переступити поріг його Дому, святкувати і радіти разом з Ним та з чистим сумлінням приступити до Його святої гостини. Мало хто з нас запитує себе: Що Ісус очікує від мене? Які мої стосунки з Тим, чий день народження я святкую?

А ось молодші парафіяни церкви Миколи Доброго, що на Подолі, вирішили не залишити дорогого Ісуса без подарунків. Після Служби Божої, тобто Святої Трапези, яку приготував для них Ісус, частуючи своїм тілом і кров’ю, вони під проводом сестер Хризанти і Василії і катехитки Марії Лозової показали чудовий Вертеп. Тож нехай Боже благословення буде з ними повсякчас, а любов, яку приніс з собою Ісус, зігріє їхні серця і родини.

С. Василія Гальцова, ЧСВВ

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.