З Різдвом Христовим!

Січ 07 2013 Опубліковано під новини

На саме Різдво Христове, 7 січня 2013 р. Б., молоді і веселі хлопці та дівчата з церкви Миколи Доброго під проводом сестер Василіянок, с. Хризанти Харді та с. Василії Гальцової, представили для парафіян два Вертепи: дитячий і молодіжний. На початку виступили діточки, сценарій для яких написала талановита п. Наталя Сиротич. Переодягнені в ангела, сніговита, ялинку, м’ячика, книжку і комп’ютер, діти помагали маленькому хлопчику знайти найкращий подарунок для Ісуса з нагоди дня Його народження. Потім старші наші актори майстерно відіграли біблійні події, пов’язані з народженням Ісуса Христа.

Після цього наші колядники завітали до двох військових частин м. Києва, що на Подолі, а саме у в/ч № 3030 і 3078, де показали Вертеп для військових строкової служби. Співаючи від душі колядки та показуючи цікаві сцени, актори намагалися поділитися з ними  своєю радістю з приводу воплочення Сина Божого.

А 8 січня парафіяни Миколи Доброго, що живуть на Оболоні, після короткої підготовки в монастирі сестер Василіянок, показали Вертеп для мешканців оболонського гуртожитку.

Сподіваємось, що  Вертеп не тільки подарував глядачам святковий настрій, але і допоміг їм наблизитися до Бога.

С. Василія Гальцова, ЧСВВ

Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.