Змагання «Так, піду за Тобою – 2013»

Кві 30 2013 Опубліковано під новини

 

Щовесни в катехитичній школі церкви Миколи Доброго сестри Василіянки та катехити організують змагання «Так, піду за Тобою». Так було і цього року.

21 квітня, незважаючи на прекрасний весняний день, коли так хочеться погуляти і полюбуватися красою природи, наші молодші парохіяни поспішали зранку не на прогулянку, а до церкви. Цілий рік вони сумлінно вчилися, молилися, старалися стати справжніми друзями Христовими. А ось тепер настав час поділитися своєю вірою, своїми знаннями і талантами.

Після Святої Літургії усі діти зібралися на третьому поверсі. По молитві вони поділились на три групи і отримали завдання, на які треба було правильно відповісти, наймолодші ж малювали. Батьки спочатку спостерігали за своїми дітками, а потім і самі взялися з цікавості до роботи: отримавши ті самі питання, що і їхні діти, вони також пробували на них відповісти. Ось варіант питань найстаршої, підліткової групи:

1) «І ключі тобі дам від Царства Небесного, і що на землі ти зв’яжеш, те зв’язане буде на небі, а що на землі розв’яжеш, те розв’язане буде на небі» (Мт. 16. 19). Хто зараз виконує в Церкві священичий уряд того апостола, до якого звернені ці слова? 

2) Наше життя тісно пов’язано з емоціями, якими ми реагуємо на різні ситуації нашого життя. Який плід Духа Святого виявляється у нас в момент перемоги?

3) У чому зберігається та переноситься Пресвята Євхаристія для хворих?

а) у дарохранильниці

б) у кивоті

4) Як ми називаємо час, коли Св. Тайна Сповіді є обов’язковою для християнина?

 В______________П________.

5) На Сході та на Заході єпископом може стати тільки неодружений священик. У західній Церкві священики не одружуються (цей стан називається целібат). У Східній Церкві, кандидат на священика одружуються, а якщо не одружуються, то стає монахом, або целібатом. Як правильно називається монах висвячений на священика?

а) Ієромонах

б) Архиєрей

6) У цей день Христос востаннє перебував зі своїми учнями перед розп¢яттям. Про який день тижня йде мова? _______________.

7) Напиши своїми словами, що таке аборт:

8) «Говорю вам, що так само на небі радітимуть більш за одного грішника, що кається, аніж за 99 праведників, що не потребують покаяння!…» (Лк. 15, 7) Ісус говорить ці слова про Покаяння в одній із притч. Як називається ця притча і в образі кого є Ісус?

9) «Ось тому говорю Я тобі: Численні гріхи її прощені, бо багато вона полюбила. Кому ж мало прощається, такий мало любить. А до неї промовив: Прощаються тобі гріхи!.. Твоя віра спасла тебе, іди з миром собі!» (Лк. 7, 47-50) До кого звертається Ісус такими словами?

Вкінці усі діти, учасники змагання, отримали подарунки, а переможці наступного тижня були нагороджені призами. Щиро їх вітаємо і бажаємо успіхів в школі та щедрого Божого благословення у житті!

Сердечна подяка о. Роману Сиротичу за надання матеріальної підтримки у проведенні цього змагання.

С. Василія Гальцова, ЧСВВ


Ще немає коментарівВи повинні увійти на сайт щоб залишати коментарі.